УКРАЇНА

Дмитру Россошанському продовжили тримання під вартою у справі про смертельне ДТП

27 березня, 2018 20:32
УКРАЇНА/Дмитру Россошанському продовжили тримання під вартою у справі про смертельне ДТП
Зберегти
Вигляд
Підсудному у справі про ДТП у Київській області, унаслідок якого загинула 26-річна Світлана Сапатинська, Дмитру Россошанському продовжили запобіжний захід.

Підсудному у справі про ДТП у Київській області, унаслідок якого загинула 26-річна Світлана Сапатинська, Дмитру Россошанському продовжили запобіжний захід.

Про це повідомляє прокуратура Київської області.

«За клопотанням прокуратури Київської області обвинуваченому у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України Д. Россошанському продовжено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою», — ідеться у повідомленні.

Аварія сталася 30 вересня 2015 року в селі Демидів Вишгородського району Київської області. Дмитро Россошанський, перебуваючи в стані наркотичного сп'яніння, на своїй машині збив на смерть односельчанку Сапатинську. Дядько винуватця ДТП на той момент був главою Вишгородського районного суду.

Після двох років судових розглядів Россошанського засудили до 7 років позбавлення волі. Суд в Обухові відправив провадження на новий розгляд.

Справою особисто займалася сестра загиблої Ірина Ноздровська. Її знайшли мертвою 1 січня 2018 року біля річки неподалік села Демидів. За підозрою в убивстві затримала батька Дмитра Юрія Россошанського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Погрози, зникнення та великі справи: що відомо про вбивство правозахисниці Ноздровської.

Пов`язані новини