Життя

До дня людей з інвалідністю на пісню гурту One Planet Orchestra зняли кліп жестовою мовою

Громадське
Життя/До дня людей з інвалідністю на пісню гурту One Planet Orchestra зняли кліп жестовою мовою
Зберегти
Вигляд
У мережі з'явився відеокліп на пісню на пісню «Частина» українського гурту One Planet Orchestra. Його зняли спеціально до Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відзначають щороку 3 грудня.

У кліпі знялися перекладачка жестової мови Наталя Кравцова, письменник Любко Дереш, засновниця Molodiya Festival Наталя Шевчук та автор пісні, лідер One Planet Orchestra, Павло Вишебаба.

«Усі ми різні, але всі ми варті того, щоб комфортно почувати себе в світі. Твори зручний світ вже сьогодні!» – закликають автори композиції.

Відеокліп зняли у межах ініціативи «Вікенд необмежених можливостей», започаткований агенціями Організації Об’єднаних Націй в Україні в 2017 році спільно з Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України.

Раніше у Запоріжжі запустили «соціальне таксі» для дітей з інвалідністю

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Школа для «кришталевої» Варвари: історія дівчинки з особливим діагнозом

Раніше Порошенко запровадив 100 нових стипендій для дітей з інвалідністю

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Де в Києві можуть розважитися діти з інвалідністю

Зазначимо, що українська інфраструктура продовжує залишатися непридатною для людей з інвалідністю. Зокрема, раніше повідомлялось, що житель Херсону 22 дні не виходив з квартири, бо не міг спуститися на інвалідному візку з шостого поверху без ліфта.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Пекарня, де працюють люди з інвалідністю — Бізнес-план

У Києві до 2020 року планують встановити у підземному переході на Майдані Незалежності чотири ліфти для людей з інвалідністю.

ІДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: з ДЦП — до океану та в гори: як Фонд On 3 Wheels здійснює мрії людей з інвалідністю

Нагадаємо, український парламент підтримав законопроект, яким у 44 законах змінив термін «інвалід» на «людина з інвалідністю».

У Фонді соцзахисту інвалідів повідомляли, що понад 800 млн грн роботодавці мають сплатити через брак робочих місць для людей з інвалідністю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Світ на дотик: як бажання бачити змінює життя незрячої Надії

Пов`язані новини