Війна

До кінця воєнного стану на озброєння ЗСУ має надійти до 200 одиниць техніки — міністр оборони

Телеканал Україна
Війна/До кінця воєнного стану на озброєння ЗСУ має надійти до 200 одиниць техніки — міністр оборони
Зберегти
Вигляд
До кінця воєнного стану в Україні, який має завершитися 26 грудня, на озброєння Збройних сил має надійти загалом до 200 одиниць техніки. Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак в інтерв’ю телеканалу «Україна».

Він пояснив, що запровадження воєнного стану надало армії можливість призивати більшу ніж зазвичай кількість резервістів, а також прискорити випуск техніки на Укроборонпромі.

«За два тижні (воєнного стану – ред.) у війська надійшли 100 одиниць техніки. До кінця воєнного стану прийде до 200 одиниць», — сказав міністр.

За його словами, воєнний стан у країні ввели з двох причин: агресії проти України та загрози відкритої агресії.

«За останні кілька тижнів Росія посилила на кордонах з Україною сили на три батальйони тактичної групи. Це ті, що брали участь в агресії проти України у 2014-2015 роках. А за два тижні кількість танків збільшилися на 300 одиниць», — заявив Полторак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як в Україні впроваджують воєнний стан (ОНЛАЙН)

Через агресію Росії в морі в Україні запровадили воєнний стан у 10 областях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Що передбачає воєнний стан: Заборона виборів і контроль над ЗМІ. Негайної мобілізації не буде

У межах воєнного стану Державна прикордонна служба посилила вимоги до в'їзду росіян в Україну. Зокрема, заявила, що не пропускатиме чоловіків 16-60 років. Пізніше прикордонники пояснили, за яких умов росіян можуть пускати в Україну.

Більше про:
# воєнний стан
Пов`язані новини