В Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України оприлюднили прогноз курсу національної валюти до кінця 2018 року, який, залежно від сценарію, може сягнути від 27 до 30 гривень за долар.

У Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України оприлюднили прогноз курсу національної валюти до кінця 2018 року, який, залежно від сценарію, може сягнути від 27 до 30 гривень за долар.

Інформація про це міститься у квітневому випуску Консенсус прогнозу на 2018 рік.

Там також повідомляється, що 2019 року курс долара може зрости до 28 або 34 гривень за долар, залежно від сценарію прогнозування.

Також у Мінекономрозвитку спрогнозували розмір середньомісячної зарплати українців. Так, до кінця 2018 року він зросте до 8 800 гривень, а наступного року сягне 10 400 гривень.

Крім цього, в МЕРТ очікують падіння прямих іноземних інвестицій в Україну. Так, до кінця року інвестори  виведуть з України близько 2,6 мільярда доларів, а наступного року цей показник зросте до 3,3 мільярдів.

Раніше Мінекономіки оприлюднило свій прогноз зростання ВВП України у 2018 році, яке має становити 3,2%.

Нагадаємо, що 2017 року валовий внутрішній продукт України зріс на 2,5%. Таку оновлену інформацію уточнили у Мінфіні наприкінці березня та додали, що оновлені показники покращили співвідношення державного боргу до ВВП.

Раніше повідомлялось, що збитки України сягатимуть 98,4 мільярдів доларів, якщо вона назавжди втратить території Донбасу та Криму з їхніми активами, родовищами та житлами.

Також в Нацбанку повідомили, що неправильно розраховували обсяг переказаних заробітчанами коштів до України. Відповідний показник минулого року було недооцінено на 2 мільярди доларів.

Поділитись: