Повернення української команди Ігор Нескорених з Сіднея до Києва
Фото: Державна прикордонна служба
До Києва 29 жовтня повернулася українська команда Ігор Нескорених з 20 медалями.

Учасниками української команди стали 15 ветеранів та військовослужбовців.

Усього збірній України вдалося отримати 20 медалей в дев’яти видах спорту та перевершити досягнення збірної України на минулорічних Іграх в Торонто, на яких команда завоювала 14 медалей.

Одна з учасниць команди, лучниця Майя Москвич, зазначила, що перемогти їй допомогла підтримка рідних та вболівальників. Вона отримала індивідуальне золото серед жінок-новачків та командне золото з Сергієм Шимчаком та Андрієм Усачем.

Свою ж перемогу Майя присвятила всім воїнам, які захищають Україну.

Українські спортсмени завершили змагання на Іграх Нескорених у Сіднеї з 20-ма медалями, 7 з яких — золоті.

Нагадаємо, першу медаль на Іграх Нескорених в Сіднеї приніс Україні черкащанин Денис Фіщук. Він здобув бронзову медаль у велоперегонах. Наступні дві золоті медалі з веслування на тренажерах виграли Олександр Бєлобоков та Сергій Ільницький. 23 жовтня українець Гавриленко виграв четверту медаль для збірної на Іграх Нескорених. 24 жовтня українці виграли 7 медалей.

Цього року склад національної збірної став першим, до якого увійшли представники всіх українських силових структур.

На Іграх 20-27 жовтня в Сіднеї українці змагалися в шести дисциплінах: легкій атлетиці (біг, штовхання ядра, метання диска, стрибки в довжину), плаванні (запливи на 50 і 100 метрів вільним стилем, брасом та на спині), веслуванні на тренажері (1-хвилинний спринт і 4-хвилинна витривалість), велоспорті на шосе, стрільбі з лука та паверліфтингу.

Поділитись: