Життя / Спорт

Українці завершили змагання на Іграх Нескорених з 20-ма медалями

Життя/Спорт/Українці завершили змагання на Іграх Нескорених з 20-ма медалями
Зберегти
Вигляд
lead
Українські спортсмени завершили змагання на Іграх Нескорених у Сіднеї з 20-ма медалями, 7 з яких — золоті.

В останній змагальний день українська збірна здобула 8 медалей, одна з яких — командне «золото» зі стрільби з лука.

Три останні медалі Україні принесли атлети Василь Омельченко («золото» з забігу на 400 метрів та «срібло» зі стрибків у довжину), а також Олександр Бєлобоков («срібло» зі штовхання ядра).

Церемонія закриття Ігор Нескорених відбудеться 27 жовтня.

Цього року в Іграх Нескорених брали участь 18 націй — до країн-учасниць доєдналась Польща. Відтак у змаганнях боролися: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Велика Британія та США.

Нагадаємо, першу медаль на Іграх Нескорених в Сіднеї приніс Україні черкащанин Денис Фіщук. Він здобув бронзову медаль у велоперегонах. Наступні дві золоті медалі з веслування на тренажерах виграли Олександр Бєлобоков та Сергій Ільницький. 23 жовтня українець Гавриленко виграв четверту медаль для збірної на Іграх Нескорених. 24 жовтня українці виграли 7 медалей.

Цього року склад національної збірної став першим, до якого увійшли представники всіх українських силових структур.

На Іграх 20-27 жовтня в Сіднеї українці змагатимуться у шести дисциплінах: легкій атлетиці (біг, штовхання ядра, метання диска, стрибки в довжину), плаванні (запливи на 50 і 100 метрів вільним стилем, брасом та на спині), веслуванні на тренажері (1-хвилинний спринт і 4-хвилинна витривалість), велоспорті на шосе, стрільбі з лука та паверліфтингу.

Нагадаємо, у 2017 році на «Іграх нескорених» у Торонто 15 українських спортсменів завоювали 14 медалей: 8 золотих, 4 срібних і 2 бронзові. 

«Ігри нескорених» — міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, засновані принцом Уельським Гаррі в 2014 році. У змаганнях беруть участь військовослужбовці та ветерани з обмеженими фізичними можливостями, набутими при виконанні службових обов’язків. 

У 2017 році в Україна вперше отримала право взяти участь в «Іграх нескорених» як учасник багатьох військових навчань та миротворчих операцій під егідою ООН.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Медалі — медалями, а людей треба берегти», — уповноважений із питань реабілітації військових про «Ігри нескорених».

Пов`язані новини