Життя / Спорт

Перша перемога на Іграх Нескорених у Сіднеї: українець Фіщук здобув бронзу у велоперегонах

Життя/Спорт/Перша перемога на Іграх Нескорених у Сіднеї: українець Фіщук здобув бронзу у велоперегонах
Зберегти
Вигляд
Черкащанин Денис Фіщук здобув бронзову медаль у велоперегонах на час на Іграх Нескорених у Сіднеї.

«Ура! Перші перемоги української збірної Ігор Нескорених в Сіднеї. Вітаю Дениса Фіщука з бронзою, здобутою у велоперегонах на час, та Сергія Шимчака з четвертим місцем», — написав президент України Петро Порошенко.

Цього року склад національної збірної став першим, до якого увійшли представники всіх українських силових структур.

Учасників збірної обрали з числа переможців і призерів Національних Ігор Нескорених, які відбулися в Києві 12 травня. Крім того, до складу включили спортсменів, які виявилися єдиними у своїх категоріях.

На Іграх 20-27 жовтня в Сіднеї українці змагатимуться у шести дисциплінах: легкій атлетиці (біг, штовхання ядра, метання диска, стрибки в довжину), плаванні (запливи на 50 і 100 метрів вільним стилем, брасом та на спині), веслуванні на тренажері (1-хвилинний спринт і 4-хвилинна витривалість), велоспорті на шосе, стрільбі з лука та пауверліфтингу.

Нагадаємо, у 2017 році на «Іграх нескорених» у Торонто 15 українських спортсменів завоювали 14 медалей: 8 золотих, 4 срібних і 2 бронзові. 

«Ігри нескорених» — міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, засновані принцом Уельським Гаррі в 2014 році. У змаганнях беруть участь військовослужбовці та ветерани з обмеженими фізичними можливостями, набутими при виконанні службових обов’язків. 

У 2017 році в Україна вперше отримала право взяти участь в «Іграх нескорених» як учасник багатьох військових навчань та миротворчих операцій під егідою ООН.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Медалі — медалями, а людей треба берегти», — уповноважений із питань реабілітації військових про «Ігри нескорених».

Пов`язані новини