Від КПВВ «Станиця Луганська» до мосту через річку Сіверський Донець почав курсувати електромобіль, яким можуть скористатися люди, що перетинають лінію розмежування.

Про це повідомили в прес-службі Луганської облдержадміністрації.

За словами голови ОДА Віталія Комарницького, цей проєкт реалізований спільно з Польовим офісом Верховного комісара ООН у справах біженців у місті Сєвєродонецьк.

Електрокар курсуватиме на ділянці 800 метрів від пункту пропуску до зруйнованого мосту.

«Щиро дякую нашим надійним партнерам за все, що зроблено для облаштування КПВВ: від будівництва «навісів», під якими люди можуть перепочити, закупівлі інвалідних візочків до оснащення робочих місць прикордонників. Та, безумовно, за придбаний електромобіль», — додав Комарницький.

Нагадаємо, у липні в Станиці Луганській запустили автобус до КПВВ.

17 липня в Мінську домовились про початок спільного демонтажу фортифікаційних споруд у Станиці Луганській, зокрема на мосту. Роботи з відновлення мосту можуть розпочати тільки після ліквідації споруд, які є лише з окупованого боку.

27 червня 2019-го спостерігачі ОБСЄ підтвердили розведення підрозділів ЗСУ та бойовиків біля Станиці Луганської. Розвести війська намагалися з 2016 року. Першочергово це потрібно, аби на передовій припинилися обстріли і почалися ремонтні роботи, зокрема відновлення мосту в Станиці Луганській. Леонід Кучма повідомив, що за умови дотримання перемир'я, міст планували відремонтувати протягом 1,5 — 3 місяці.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile