Війна / Донбас

Добровольці не пішли до ЗСУ, бо Генштаб не виконав їхні прохання — депутатка

Війна/Донбас/Добровольці не пішли до ЗСУ, бо Генштаб не виконав їхні прохання — депутатка
Зберегти
Вигляд
Декілька місяців тому добровольці запропонували Генеральному штабу Збройних сил дві умови, при виконанні яких вони готові приєднатися до ЗСУ, але начальник Генштабу Віктор Муженко не погодився на них.

Про це в програмі «Нині вже» на Громадському повідомила народна депутатка Оксана Корчинська.

Вона зазначила, що два місяці тому була в Генеральному штабі і зустрічалася з його начальником Муженком. Разом із нею був командир добровольців Володимир «Санта» Регеша.

«І була чергова пропозиція, на яких умовах добровольці готові піти служити (у ЗСУ — ред.). Все, що вони просили, це було реально, я вважаю. Перше, щоби вони були резервістами першою лінії, в даному разі є ротація по 45 днів і вони можуть служити в силах спеціальних операцій. Більш того, це підтримали багато командирів сил спецоперацій. Начальник Генштабу нам сказав — ні, це не обговорюється. Друге: ми (добровольці — ред.) готові сформувати по роті кожного батальйону розвідки за єдиної умови, що цей батальйон розвідки буде закріплений за певним районом, і всередині цього підрозділу відбуватиметься ротація», — розповіла Корчинська.

Однак і на другу пропозицію Муженко не погодився, зазначила депутатка. Через це більшість добровольців відмовилися підписувати контракт зі Збройними силами.

«У нас абсолютно совдепівський Генеральний штаб», — наголосила Корчинська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Розчиняємось у степах Донбасу»: чи підуть добровольці з передової

Нагадаємо, Рада у першому читанні схвалила законопроект, який спрощує отримання громадянства для іноземців, що воювали на Донбасі

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «З військовими в окопах сидять та чергують»: що відомо про «неофіційні» добробати на Донбасі

Пов`язані новини