УКРАЇНА

«Дочку» російського Сбербанку в Україні тимчасово очолила Ірина Князєва

26 січня, 2018 16:40
УКРАЇНА/«Дочку» російського Сбербанку в Україні тимчасово очолила Ірина Князєва
Зберегти
Вигляд
Виконувачкою обов'язки голови правління дочірнього банку «Сбербанк Росії» в Україні з 1 лютого 2018 року призначили Ірину Князєву.

Виконувачкою обов'язки голови правління дочірнього банку «Сбербанк Росії» в Україні з 1 лютого 2018 року призначили Ірину Князєву.

Про це повідомляється у прес-релізі «Сбербанку».

Раніше вона обіймала посаду заступниці голови правління фінансової установи.

13 березня 2017-го представники партії «Національний корпус» влаштували акцію, під час якої замурували відділення «Сбербанку России» на Золотих воротах в Києві. Пізніше український «Сбербанк» звернувся до Порошенка з проханням сприяти відновленню роботи установ.

15 березня РНБО зобов’язала Нацбанк і СБУ ввести санкції проти банків з російським капіталом. У НБУ, зокрема, повідомили, що санкції проти українських банків з російським капіталом означатимуть, що Росія не зможе вивести гроші з цих фінустанов.

27 березня «Сбербанк» Росії заявив про продаж 100% акцій українського дочірнього банку. 

На початку липня 2017-го громадянин Білорусі та Кіпру Віктор Прокопеня подав у Нацбанк пакет документів на придбання дочірнього підприємства «Сберанку». Але згодом білоруський бізнесмен відкликав заявку на придбання «дочки» Сбербанку.  Згодом Нацбанк повідомив, що на придбання «дочки» російського Сбербанку є один претендент.

Пов`язані новини