Китайський коронавірус подолав видовий бар'єр до людини від іншої проміжної тварини-носія, це могла бути і домашня, і дика тварина.  

Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я з посиланням на Всесвітню організацію охорони здоров’я (ВООЗ).

«Відповідно до даних ВООЗ вірус, який викликає захворювання COVID-19 називається SARS-CoV-2. Найбільш ймовірними природними резервуарами для SARS-CoV-2 є кажани, але вважається, що вірус подолав видовий бар’єр для людини від іншої проміжної тварини-господаря. Цими проміжними тваринами-господарями можуть бути домашні, дикі або одомашнені дикі тварини, яких ще не ідентифіковано», — йдеться у повідомленні.

Також у ВООЗ розповіли, що в цілому коронавіруси дуже стабільні в замороженому стані й здатні виживати до двох років при -20° C.

За останніми даними, кількість інфікованих китайським коронавірусом у світі зросла до 80 289. Більшість випадків інфікування, 78 497, зафіксували на материковому Китаї. Водночас суттєво зросла кількість інфікованих у Південній Кореї (1595) та Італії (453). З початку спалаху коронавірусу від хвороб, спричинених інфекцією, померли 2704 людей. Водночас 27 840 пацієнтам вдалося одужати.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

Поділитись: