Телеграм-канал «Пул Первого», який публікує новини про діяльність президента Білорусі Олександра Лукашенка, виклав нібито запис телефонної розмови невідомих представників «Берліна» і «Варшави», де ті обговорюють отруєння російського опозиціонера Олексія Навального.

У записі, який триває менше хвилини, прекрасне все. Начебто представник німецької сторони «Нік» (дивно, що не «Фріц») говорить начебто представнику польської сторони Майку (гарне польське ім'я, скажіть), що докази отруєння Навального не такі і важливі, адже «іде війна, а на війні, як відомо, всі засоби вдалі».

Зачинателі держперевороту проти Лукашенка (за версією самого Лукашенка) похвалили його у розмові, сказавши, що він «виявився ще тим міцним горішком». А ще Заходу треба «відбити в Путіна бажання пхати носа у справи Білорусі», тому його треба «втопити в проблемах Росії».

Цей запис можна аналізувати серйозно, але оригінал перекриває озвучка, яка нагадує той самий гугнявий голос із піратських фільмів 90-х. А перевірити точність перекладу та особи начебто представників «Берліна» і «Варшави» просто неможливо.

Насолоджуйтесь.

Про існування цього запису Лукашенко розповів на зустрічі з прем'єром Росії Михайлом Мішустіним. Тоді він запевнив, що цей запис доводить — Навального не отруїли, а історію про це німецька влада вигадала, щоб «напакостити» Росії, ну і Білорусі також.

А що з Навальним?

Головного російського опозиціонера отруїли, його у комі перевезли до німецької клініки. Спеціалісти бундесверу (армія ФРН) встановили, що Навального отруїли речовиною з групи «Новічок». Детальніше про це читайте тут.

Поділитись: