У п'ятницю, 26 березня, до України прибуде літак з Китаю, який доставить наступну партію медичного вантажу.

Про це у відеозверненні повідомив президент Володимир Зеленський.

«Вночі (26 березня — ред.) з Південної Кореї вилітає літак, який має доставити 100 тисяч тест-систем ПЛР. Завтра чекаємо прибуття з Китаю близько 200 тис. спеціальних медичних респіраторів, захисні костюми для лікарів, 100 тис. ПЛР-систем», — розповів він.

Також до України привезуть апарати штучної вентиляції легень та значну кількість масок для аптек.

Як уточнив глава держави, після повернення, відстою та відпочинку екіпажу літак одразу вилетить у Китай за наступною партією: «Подальша доставка буде здійснюватися саме в такому режимі».

Окрім іншого, Зеленський розповів, що в Україні вже запустили виробництво багаторазових захисних костюмів, і вже через 3 дні буде готова перша партія.

Він також повідомив, що до кінця п’ятниці, 27 березня, закриють державний кордон України та припинять всі пасажирські перевезення. Не пропускатимуть навіть українських громадян.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

В Україні, за офіційними даними, зафіксовано 156 випадків зараження коронавірусом, 5 із них — летальні.

Померли 71-річна жінка у Житомирській області, дві жінки: 56-річна і ще одна, вік якої наразі у МОЗ не уточнили, — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.
Поділитись: