У четвер, 26 березня, кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2 у світі перевищила 500 тисяч.

Про це свідчать дані ресурсу Worldometers.

Так, станом на 18:51 зафіксовано 503 219 випадків інфікування коронавірусом. Кількість смертей перевищила 22 тисячі, а тих, хто одужав — 121 тисячу.

Левова частка заражених (понад 340 тисяч) переносять хворобу у легкій формі, понад 18 тисяч пацієнтів — у важкому стані.

Якщо подивитися на графіки, можна побачити, що кількість зафіксованих випадків та смертей збільшується дуже швидкими темпами. Зокрема ще 24 березня повідомлялось, що кількість інфікованих перевищила 400 тисяч.

Фото:

скріншот з сайту Worldometers

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

В Україні, за офіційними даними, зафіксовано 156 випадки зараження коронавірусом, 5 із них — летальні. Одна людина одужала.

Померли 71-річна жінка у Житомирській області, дві жінки: 56-річна і ще одна, вік якої наразі у МОЗ не уточнили, — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській.

Поділитись: