Дружина українського політв'язня, журналіста Романа Сущенка планує відвідати його в російській в'язниці наприкінці січня та передати йому вітальні листівки від українських журналістів.

Анжеліка Сущенко зазначила, що політв'язень ізольований від будь-якої інформації, тому йому буде приємно отримати листівки.

Цей Новий рік — уже третій, який він зустрічатиме в Росії.

«Я збираюся їхати наприкінці січня на побачення до Романа — і, звичайно, заберу всі ці листівки. Я думаю, що їх пропустять, і він зможе прочитати всі ті слова, які йому адресували люди, які з ним не знайомі, але які турбуються про його долю, і які написали свої щирі побажання», — сказала Анжеліка.

Журналісти з різних міст України писали новорічні та різдвяні листівки до трьох політв'язнів-колег — Станіслава Асєєва, Романа Сущенка та Миколи Семена, зазначив голова Національної спілки журналістів Сергій Томіленко.

Загалом написали майже 200 листів.

«Привітання для Романа Сущенка, кореспондента «Укрінформу», якого ув'язнено в Росії, передали особисто його дружині — пані Анжеліці. Для Миколи Семени, якого засуджено за журналістську діяльність в Криму, листівки повезуть кримчани з Києва. А для Станіслава Асєєва, що півтора роки вже перебуває в повній ізоляції в окупованому Донецьку, доведеться вітання оприлюднювати через соцмережі та ЗМІ», — написав голова НСЖУ.

Секретар спілки Віталій Голубєв зазначив, що листи писали не лише журналісти, а й школярі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я не вірю, що мій батько шпигун», — інтерв’ю з дочкою політв'язня Романа Сущенка.

Нагадаємо, кореспондент українського інформагентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко був затриманий у Москві у вересні 2016 року, коли приїхав до Росії відвідати родичів. У жовтні того року ФСБ РФ висунула Сущенку офіційне звинувачення у шпигунстві.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Перша леді Франції передала слова підтримки дружині політв'язня Сущенка.

Поділитись: