Державна служба з надзвичайних ситуацій подала до суду на закриття 155 торговельно-розважальних центрів та 30 лікарень після перевірок пожежної безпеки.

Державна служба з надзвичайних ситуацій подала до суду на закриття 155 торговельно-розважальних центрів та 30 лікарень після перевірок пожежної безпеки.

Про це повідомив голова ДСНС Микола Чечоткін на засіданні Кабінету міністрів України в середу, 23 травня.

«За порушення до суду подано позови на закриття 405 об'єктів. З них 155 ТРЦ, що складає 7% від перевірених об'єктів, лікарень — 30, чи 6%, дошкільних і шкільних закладів 220, чи 2% від перевірених об'єктів», — зазначив Чечоткін.

Загалом перевірили понад 32 тисячі об'єктів, з яких 4 тисячі ТРЦ, майже 2 тисячі лікарень та понад 25 тисяч шкіл та дитячих садків.

«На сьогодні перевірено 13 тисяч 360 об'єктів, що складає 41% від запланованої кількості, з яких 10 тисяч 720 шкільних та дошкільних закладів, 500 лікарень зі стаціонарним лікуванням, 2 тисячі 140 ТРЦ та об'єктів дозвілля», — зазначив голова ДержНС.

За його даними, перевірки виявили понад 167 тисяч порушень.

«Перевірками виявлено понад 167 тисяч порушень, з яких майже 63 тисяч, а це 37% відсотків, не усувались протягом тривалого часу», —  повідомив Чечоткін.

Також він зазначив, що найгірший стан виявили перевірки у Чернівецькій, Волинській, Дніпропетровській та Одеській областях. Всього на керівників об'єктів наклали 12 тисяч 837 адмінстягнень.

Чечоткін підкреслив, що відомство планує завершити перевірки до кінця червня.

Нагадаємо, уряд доручив Міністерству внутрішніх справ, Державній службі з надзвичайних ситуацій спільно з іншими органами влади провести масштабну перевірку безпеки шкіл, дитячих садків та інших місць масового скупчення людей.

Раніше повідомлялося, що рятувальники здійснюють перевірку  дитсадків, шкіл та ТРЦ за планом. 

Влада Києва вирішила перевірити пожежну безпеку в торгово-розважальних центрах Києва після пожежі у ТРЦ у російському місті Кемерові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежа в Кемерові: що відомо

Нагадаємо, 25 березня у російському місті Кемерово, в торговельно-розважальному комплексі «Зимняя вишня» сталась пожежа. Згідно з останніми даними, під час пожежі загинули 64 людини (серед них — 41 дитина).

Вранці 27 березня жителі Кемерова вийшли на стихійний мітинг до будівлі обласної адміністрації через пожежу в ТЦ «Зимняя вишня». Вони вимагають покарати винних та повідомити правду про те, що сталося у ТЦ, оскільки вважають, що кількість загиблих є значно вищою за офіційні дані.

Слідчий комітет РФ заявив, що в ТЦ «Зимняя Вишня» в Кемерові пожежні виходи були заблоковані під час пожежі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежа в російському Кемерові: реакція чиновників та федеральних каналів

Поділитись: