Життя

ДТП у Харкові: захист Дронова не визнає результатів повторної експертизи

Життя/ДТП у Харкові: захист Дронова не визнає результатів повторної експертизи
Зберегти
Вигляд
У Київському райсуді Харкова відбулося чергове засідання у справі ДТП, що сталася 18 жовтня на вул. Сумській. Під час засідання оприлюднили результати повторної експертизи, яку ініціював захист підозрюваного Геннадія Дронова.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

Згідно з висновками експертизи, Дронов перетнув лінію перехрестя, коли зупинився на заборонний сигнал світлофора, таким чином порушивши ПДР.

Адвокат Дронова Сергій Перепелиця клопотав про відвід експертів, оскільки вважає висновок експертизи неправильним.

«Немає ні величин, ні пояснень. Це не висновок експерта, а його спроба виправити свої помилки і сказати, що авто знаходилось в межах перехрестя», — сказав Перепелиця.

У зв’язку з цим суддя Віктор Попрас викликав експертів до суду. Їх допитають на наступному засіданні.

Також захисниця постраждалих Лариса Матвєєва заявила, що гроші, які відправляли батьки Зайцевої постраждалим після ДТП, не можуть бути пом’якшувальною обставиною, оскільки грошовий переказ не був підписаний відповідним чином. Її підтримав адвокат Дмитро Марцонь, який зазначив, що ця «допомога» була нав’язана. Суд долучив ці чеки до матеріалів справи.

Матвєєва також клопотала про виклик до суду медсестри, яка була присутня під час взяття аналізів у Зайцевої після ДТП, замість зниклої лікарки Олени Федірко. Але суд це клопотання відхилив, керуючись тим, що медична сестра не має достатньої кваліфікації для оцінки результатів.

Суд також долучив до матеріалів справи відповідь від МОЗ, в якій зазначається, що на момент вчинення ДТП Зайцева була під дією психотропних речовин.

Наступне засідання у справі відбудеться 20 листопада.

Нагадаємо, ввечері 18 жовтня в центрі Харкова на перехресті вулиці Сумської і провулку Мечникова зіткнулися дві автівки. Позашляховик Lexus RX, за кермом якого була 20-річна дівчина Олена Зайцева, вилетів на тротуар, де на зелене світло чекали пішоходи. Внаслідок ДТП загинули шестеро та постраждали п’ятеро людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Будемо боротися до останнього» — батьки загиблої в ДТП у Харкові

Головною підозрюваною у скоєнні ДТП поліція назвала Зайцеву, суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Також суд узяв під варту другого учасника ДТП Геннадія Дронова: він був за кермом Volkswagen. Начальник відділу харківського управління поліції Олександр Розумників заявив, що клопотання про арешт Дронова обґрунтовано тим, що експертиза підтвердила порушення ним правил дорожнього руху: він почав рух на жовте світло. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікарка-нарколог, яка оглядала обвинувачену Зайцеву після смертельного ДТП у Харкові звільнилася з диспансеру та зникла

Пов`язані новини
Життя
20 листопада 2018
Смертельна ДТП у Харкові: суд відхилив клопотання про відвід фахівців, які проводили додаткову експертизу
Суд відхилив клопотання захисту одного з обвинувачених у смертельній ДТП в Харкові Геннадія Дронова про відвод фахівців, які проводили повторну експертизу.Як повідомив кореспондент Громадського, на засідання прийшли 3 експерти Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз імені Бокаріуса — Ганна Роман, Віталій Варлахов та Валерій Ольхов. Адвокат Дронова Сергій Перепелиця наполягав на недостатній компетентності експертів, але суд відхилив клопотання. Адвокатка іншох обвинуваченої — Зайцевої — Юлія Козир виступила проти відводу. Вона заявила, що засідання «перетворилося на цирк», коли Перепелиця кілька разів перепитав в експертів те саме, а також заявив, що не вміє читати і зажадав, щоб результати йому повторили усно.Експерти заявили, що незалежно від швидкості машини Зайцевої, дії Дронова не відповідали положенням правил дорожнього руху.Сторона обвинувачення заявила, що захист Дронова намагався нав’язати суду свою думку.Суддя Віктор Попрас відхилив клопотання про відвід експертів та викликав свідчити на наступне засідання експертку Юлію Носатенко, яка не з’явилася через хворобу.Наступне засідання у цій справі відбудеться 26 листопада.Нагадаємо, ввечері 18 жовтня 2017 року в центрі Харкова на перехресті вулиці Сумської і провулку Мечникова зіткнулися дві автівки. Позашляховик Lexus RX, за кермом якого була 20-річна дівчина Олена Зайцева, вилетів на тротуар, де на зелене світло чекали пішоходи. Внаслідок ДТП загинули шестеро та постраждали п’ятеро людей.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Будемо боротися до останнього» — батьки загиблої в ДТП у ХарковіГоловною підозрюваною у скоєнні ДТП поліція назвала Зайцеву, суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Також суд узяв під варту другого учасника ДТП Геннадія Дронова: він був за кермом Volkswagen. Начальник відділу харківського управління поліції Олександр Розумників заявив, що клопотання про арешт Дронова обґрунтоване тим, що експертиза підтвердила порушення ним правил дорожнього руху: він почав рух на жовте світло. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікарка-нарколог, яка оглядала обвинувачену Зайцеву після смертельного ДТП у Харкові звільнилася з диспансеру та зниклаАдвокат Дронова Перепелиця клопотав про проведення повторної експертизи, але після оприлюднення результатів відмовився їх визнати.
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти