Журналіст «1+1», кандидат у депутати від «Слуги народу» Олександр Дубінський не бачить конкурентів на своєму 94-му окрузі на Київщині, але побоюється фальсифікацій від окружної виборчої дільниці.

Про це Дубінський заявив у коментарі Громадському.

На запитання, кого він бачить конкурентом, кандидат відповів: «Нікого. Дивіться, у мене по екзит-полам 50%, у найближчого переслідувача — 7%. Кого вважати?».

Дубінський також звинуватив окружну комісію у спробі зірвати вибори на дільницях, результати на яких «їм не подобаються», тому головне завдання для його команди — «захистити результати виборів»

«Дуже багато порушень, дуже багато скарг і дуже багато протоколів ми заповнили і звернулися до Нацполіції, але сподіваюся результат буде встановлено чесно», — сказав він.

Крім того, журналіст запевнив, що не має відношення до молодиків спортивної статури біля виборчих дільниць.

«Ми офіційно звернулись до Міністерства внутрішніх справ з приводу потенційного зриву виборів. Міністерство відреагувало і посилило режим охорони», — розповів Дубінський.

Він уточнив, що біля дільниць чергують військовослужбовці Нацгвардії.

Дубінський зазначив, що задоволений даними екзит-полу, але водночас вважає їх заниженими.

«Тому що це не реальний показник, він вищий. Ми будемо доводити це і показувати, що стара система насправді має значно нижчу підтримку», — резюмував він.

За даними екзит-полу, який є у розпорядженні «Української правди», на 94-му окрузі Дубінський набирає 43%, а чинний депутат, соратник Петра Порошенка Ігор Кононенко — 8%.

Нагадаємо, у «Слузі народу» стверджують, що їхні кандидати перемогли на всіх мажоритарних округах Києва.

Згідно з національним екзит-полом, у Раду проходять 5 партій: «Слуга народу», «Опозиційна платформа — за життя», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос». «Сила і честь» із 4,3% перебуває на межі 5-відсоткового бар’єру.

Крім того, ті партії, які мають понад 2% голосів, отримуватимуть державне фінансування.

Поділитись: