Український олігарх Ігор Коломойський сказав, що йому дуже сподобався номер студії «Кварталу 95» про підпал будинку колишньої голови Національного банку України Валерії Гонтаревої.

Про це він сказав проєкту «Радіо Свобода» «Ньюзрум».

Спочатку Коломойський сказав, що не бачив номер і пообіцяв, що подивиться. Зрештою він відповів: «Браво!», — та додав, що номер йому «дуже сподобався».

Він уточнив, що особливо сподобалась фраза, що «хата згоріла від сорому», а ще більше сподобалася фраза «Валерія думає на Валєрича».

На запитання про те, чи не вважає він такий номер насміханням над людським горем, Коломойський відповів заперечно.

«Так не останнє ж майно згоріло. Що тільки в неї хата згоріла? А скільки на Донбасі хат згоріло?» — сказав олігарх.

Окрім того, Коломойський заперечив припущення, що цей номер «Кварталу» міг замовити саме він до Дня народження Гонтаревої.

«Я не знаю, коли День народження у Валерії Гонтарєвої, хоча це нескладно дізнатись за бажання. По-друге: я не брав і не беру участі в створенні контенту «Кварталу 95», тим більше на честь Дня народження Гонтарєвої (занадто багато їй честі)», — сказав олігарх, додавши, що він не впливає на політику жартів «Кварталу» й не підтримує з ними зв’язок.

У нещодавньому випуску «Вечірнього кварталу» гуморист Євген Кошовий разом із хором Верьовки заспівав пісню з висміюванням спалення будинку Гонтаревої, в якій зокрема є фрази: «Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала», «Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича», «Мораль пісні проста — хата згоріла зі стида».

Міністр культури Володимир Бороднянський вибачився перед Гонтаревою за участь у сценці державного хору імені Верьовки

Нагадаємо, вночі 17 вересня під Києвом спалили будинок Гонтаревої. У поліції Київської області заявили, що розглядають підпал як одну з версій.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що підпал будинку Гонтаревої — неприпустимий прояв кримінального тиску.

Офісі президента заявили, що розкриття цього злочину має стати пріоритетом для правоохоронців.

Олігарх Ігор Коломойський також прокоментував підпал, натякнувши, що це може бути вигідно самій Гонтаревій.

Крім того, у ніч на 5 вересня в Києві спалили автомобіль, зареєстрований на невістку Гонтаревої, яку також звати Валерія Гонтарева. А в серпні Гонтареву збив автомобіль у Лондоні, де вона живе і працює вже понад рік. Вона не виключає, що це помста Коломойського.

В інтерв'ю hromadske Валерія Гонтарева сказала, що колишній власник Приватбанку Ігор Коломойський постійно їй погрожує.

Коломойський відкидає ці звинувачення та стверджує, що ексочільниця НБУ «розповідає казки й робить із себе героїню».

Поділитись: