Кандидати у президенти Володимир Зеленський та Петро Порошенко виступатимуть на двох сценах по різні боки стадіону «Олімпійський», а проведення дебатів коштуватиме приблизно від 6 до 8 мільйонів гривень. Їх порівну планують оплатити виборчі фонди кандидатів у президенти.

Про це заявив спікер передвиборного штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков в ефірі «112 Україна».

«Грубо кажучи, це 3-4 мільйони гривень (від кожного кандидата — ред.) на проведення цього заходу. Це, звичайно ж, великі гроші, але я думаю, що в бюджеті країни знайдуться інші статті, на які варто було б витратити ці кошти», — заявив представник Зеленського.

Він сказав, що вже були засідання робочих груп з боку обох кандидатів і зараз вирішують питання присутності глядачів на стадіоні.

«Ще одним каменем спотикання є наявність прихильників на стадіоні. Було запропоновано 30 на 30. 30% — це люди, які підтримують Зеленського, 30% — які підтримують Порошенка, і 40% — це люди, які або не визначилися зі своїм вибором, або підтримували іншого кандидата. Думаю, це правильна позиція», — зазначив Разумков.

Як саме перевірятимуть позицію громадян, він не зміг пояснити.

Разумков висловив думку, що дебати варто проводити, оскільки є запит суспільства, хоч і переконаний, що на «розстановку сил» вони не вплинуть.

Раніше повідомлялося, що на стадіоні, саме на газоні, поставити сцену не вийде, тому що через кілька днів буде футбольний матч.

Нагадаємо, дебати на НСК «Олімпійський» заплановані на 19 квітня. Зеленський вже оголосив про старт розповсюдження квитків на дебати.

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%. Другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня.

Поділитись: