У двох гравців київського футбольного клубу «Динамо» — форварда Назарія Русина й захисника Романа Вантуха — підтвердили інфікування COVID-19.

Про це повідомляють на сайті клубу.

У Назарія Русина виявили симптоми коронавірусу, після чого йому оперативно зробили тест, який показав позитивний результат. Аналогічним виявився результат тесту і в Романа Вантуха. Їх ізолювали від команди на двотижневий карантин.

Після цього всім гравцям «Динамо» в екстреному порядку провели ПЛР-тести на коронавірус: всі інші результати виявилися негативними.

У клубі зазначають, що тренувальний процес «Динамо» триває в штатному режимі, а медична група контролює ситуацію й уважно стежить за здоров'ям футболістів, тренерів та персоналу.

Крім того, випадок COVID-19 виявили в одного з футболістів академічної групи хлопців 2006 року народження. Всіх гравців цієї вікової групи «Динамо» відправили на двотижневий карантин.

Зараз матчів у «Динамо» немає, оскільки новий сезон ще не почався. Матчі нового сезону Української прем'єр-ліги мають стартувати наприкінці серпня.

Хто ще з футболістів хворів на COVID-19

Гравці «Динамо» — не єдині, хто підхопив коронавірус. 30 травня львівський футбольний клуб «Карпати» повідомив, що тестування на COVID-19 виявили позитивні результати в окремих його гравців та серед персоналу. Тоді «Карпати» оголосили карантин на 15 днів та не скасували матч проти «Маріуполя».

16 червня «Карпати» оголосили про вихід гравців і працівників із карантину. Хоча коронавірусну хворобу подолали не всі, клуб розпочав підготовку до наступного матчу.

Поділитись: