Київський районний суд Одеси до продовжив утримання під вартою колишнього директора дитячого табору «Вікторія» Петроса Саркісяна до 11 травня.

Київський районний суд Одеси продовжив утримання під вартою колишнього директора дитячого табору «Вікторія» Петроса Саркісяна до 11 травня.

Рішення ухвалили 12 березня, передає прес-служба суду.

Сторона захисту просила обрати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту через погіршення стану здоров'я обвинуваченого.

Також на судове засідання прийшли кілька депутатів, які просили передати обвинуваченого на поруки.

За словами адвоката, в Саркісяна серйозні проблеми зі здоров'ям,  він постійно перебуває в медчастині СІЗО.

«Я отримав інфаркт. Перебував на лікуванні в кардіологічних лікарнях. Я не розумію, чому я повинен сидіти», — сказав журналістам Саркісян, передає «Думская».

Через те, що не всі потерпілі з'явилися на суд, питання про призначення кримінального провадження до судового розгляду вирішити не вдалося, засідання відклали на 10 квітня 15:30.

Також 2 лютого слідчі Одеської прокуратури оголосили підозру інспектору управління ДСНС у справі про пожежу в дитячому таборі «Вікторія». Його звинувачують у службовій недбалості.

12 січня суд залишив директора табору «Вікторія» Петроса Саркісяна під вартою на 2 місяці без права на заставу. На знак протесту Саркісян оголосив голодування.

Поліція затримала директора табору «Вікторія» за підозрою в причетності до пожежі 16 вересня 2017 року. Пізніше йому призначили заставу в розмірі 128 тисяч гривень, які він сплатив. Водночас у прокуратурі заявляли, що категорично не згодні з рішенням суду та готують апеляційну скаргу.

Пожежа в дитячому таборі «Вікторія» почалася в ніч на 16 вересня. Спочатку повідомлялося про загибель двох дітей унаслідок пожежі.

Згодом, поліція знайшла фрагменти тіла ще однієї дитини.

3 жовтня прокуратура повідомила про підозру екс-заступниці міського голови Одеси Зінаїді Цвірінько.

11 жовтня суд обрав запобіжний захід екс-заступниці міського голови Одеси.  Виховательку табору «Вікторія» звільнили з-під варти на поруки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про пожежу в дитячому таборі Одеси.

Поділитись: