Приморський районний суд м. Одеси обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання колишній заступниці Одеського міського голови. Її підозрюють у службовій недбалості, що спричинила загибель дітей у таборі «Вікторія».

Приморський районний суд м. Одеси обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання колишній заступниці Одеського міського голови Зінаіді Цвірінько. Її підозрюють у службовій недбалості, що спричинила загибель дітей у таборі «Вікторія».

Про це повідомляє прокуратура області.

«Приморський районний суд м. Одеси обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання колишньому заступнику Одеського міського голови, яку підозрюють у службовій недбалості, що спричинила загибель дітей у таборі «Вікторія» (ч. 2 ст. 367 КК України)», — ідеться у повідомленні.

Поряд із цим прокуратура області у своєму клопотанні орієнтувала суд на визначення запобіжного заходу для вказаної особи у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Тепер прокуратура планує оскаржити рішення суду. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

3 жовтня прокуратура повідомила про підозру екс-заступниці міського голови Одеси.

Пожежа в дитячому таборі «Вікторія» почалася в ніч на 16 вересня. Спочатку повідомлялося про загибель двох дітей унаслідок пожежі. Згодом, поліція знайшла фрагменти тіла ще однієї дитини.

Експертиза підтвердила особи 3 загиблих у пожежі в таборі дівчат.

Міський голова Одеси повідомив, що в директора табору зупинилося серце, його госпіталізували. Згодом поліція затримала директора табору «Вікторія»

Виховательку табору «Вікторія» звільнили з-під варти на поруки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежа у таборі «Вікторія»: за що судять виховательку.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: