УКРАЇНА

Екс-глава АП Ложкін зустрічався у Женеві з Коломойським і Боголюбовим — «Схеми»

13 квітня, 2018 01:00
УКРАЇНА/Екс-глава АП Ложкін зустрічався у Женеві з Коломойським і Боголюбовим — «Схеми»
Зберегти
Вигляд
Екс-голова Адміністрації президента Борис Ложкін 26 березня зустрівся із олігархами та колишніми співвласниками «Приватбанку» Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим у Женеві (Швейцарія).

Екс-голова Адміністрації президента Борис Ложкін 26 березня зустрівся із олігархами та колишніми співвласниками «Приватбанку» Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим у Женеві (Швейцарія).

Про це йдеться у розслідуванні програми «Схеми».

​Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов та Борис Ложкін, як зафіксували журналісти, зустрілись у ресторані готелю Four seasons.

Після двох годин перемовин всі троє продовжили спілкування, прогулюючись уздовж Женевського озера.

Про що саме говорили один з найближчих соратників президента Борис Ложкін та олігархи Коломойський і Боголюбов — журналістам невідомо.

Зазначається, що мова могла йти про медіапідтримку — в обмін на збереження активів чи сприяння у вирішенні справ в українських судах.

Борис Ложкін — давній товариш українського президента, спочатку був головою його адміністрації. Згодом Петро Порошенко призначив Ложкіна секретарем Національної інвестиційної ради та своїм радником.

Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов — колишні співвласники «Приватбанку», який у грудні 2016 року націоналізували.

Залучена владою України в 2017 році компанія Kroll виявила, що колишні менеджери ПриватБанку вивели понад 5,5 мільярдів доларів.

Також повідомлялося, що Приватбанк перед націоналізацією вивів 110 мільярдів гривень через фіктивні компанії. 

У грудні 2017 року націоналізований ПриватБанк подав позов до Високого суду Лондона проти Коломойського, Боголюбова, а також ряду компаній, які імовірно підконтрольні їм. 20 грудня 2017-го Високий суд Лондона вирішив арештувати активи Коломойського і Боголюбова у всьому світі на суму понад $ 2,5 млрд.

У березні цього року Високий суд Лондона у справі Коломойського та Боголюбова зобов’язав їх надати деталі операцій з перерахуваннями коштів банку іншим компаніям.

Раніше також повідомлялось, що генпрокурор Луценко зустрічався з Коломойським в Амстердамі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екс-глава Адміністрації Порошенка Ложкін таємно інвестує гроші у Німеччині — DW

Пов`язані новини