Політика

Екс-глава кампанії Трампа Манафорт працював на російського мільярдера в інтересах Путіна — AP

22 березня, 2017 13:11
Політика/Екс-глава кампанії Трампа Манафорт працював на російського мільярдера в інтересах Путіна — AP
Зберегти
Вигляд
lead
Колишній глава кампанії президента Дональда Трампа та екс-радник українського президента-втікача Віктора Януковича Пол Манафорт таємно працював на російського мільярдера, щоб просувати інтереси російського президента Владіміра Путіна.

Колишній глава кампанії президента Дональда Трампа та екс-радник українського президента-втікача Віктора Януковича Пол Манафорт таємно працював на російського мільярдера, щоб просувати інтереси російського президента Владіміра Путіна.

Про це повідомляє Associated Press.

Манафорт написав стратегічний план на 2005 рік, в якому сказав, що «може принести велику користь уряду Путіна».

У той час, за президентства Джоджа Буша, відносини США та Росією погіршувалися.

Манафорт домовився з російським алюмінієвим магнатом Олєгом Деріпаскою, близьким союзником Путіна. Вони підписали річний контракт в розмірі 10 млн доларів, починаючи з 2006 року, і підтримував ділові відносини, принаймні, до 2009 року.

За даними The Independent, в завдання Манафорта входило створення політичної стратегії, яка «підірве» авторитет антиросійської опозиції на території колишнього СРСР.

План також передбачав вплив на політиків, бізнесменів і ЗМІ в США, Європі та пострадянських республіках в інтересах уряду Путіна навіть у разі погіршення відносин Москви і Вашингтона.

Сам Манафорт підтвердив АР, що працював на Дєріпаску, але сказав, що робота була законною і він представлял інтереси бізнесмена в різних країнах.

Нагадаємо, у серпні 2016 народний депутат Сергій Лещенко оприлюднив копії документів «чорної бухгалтерії» Партії регіонів щодо передачі коштів екс-раднику Віктора Януковича Полу Манафорту.

Всього, згідно із документами, Манафорт отримав більше як 12 мільйонів доларів від Партії регіонів із 2007 по 2009 роки.

Повідомлялося, що в США розслідуватимуть можливу участь Манафорта в корупційних схемах в Україні

19 лютого 2017 року стало відомо, що адвокат Трампа, Манафорт і депутат ВР готували план зняття санкцій з РФ

15 березня повідомлялося, що донька Манафорта підозрює його в причетності до вбивств на Майдані. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Криваві гроші»: що відомо про ймовірну причетність Манафорта до розстрілів на Майдані.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини