Колишній керівник Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимир Рубан, якого підозрюють у підготовці терористичного акту, повернувся в Україну і 7 травня візьме участь у засіданні Броварського райсуду Київської області. Про це Громадському повідомив адвокат Рубана Валентин Рибін.

«Володимир Рубан на місці. Завтра буде брати участь у засіданні Броварського райсуду», — сказав він.

За словами адвоката, Рубан виїжджав за кордон, але повернувся наприкінці квітня. При цьому Рибін запевнив, що Рубан не їздив до Росії.

Як повідомляли раніше ЗМІ, Володимир Рубан у квітні після рішення суду відпустити його виїхав до Польщі.

За словами адвоката Рибіна, Рубан мав право виїжджати закордон, адже суд не обрав йому жодного запобіжного заходу.

Нагадаємо, 16 квітня підозрювану в організації теракту Надію Савченко та іншого фігуранта справи Володимира Рубана випустили з-під варти.

Що варто знати про справу Савченко та Рубана:

Народній депутатці Надії Савченко закидають спробу повалення конституційного ладу, посягання на життя президента України, підготовку терористичного акту, сприяння діяльності терористичної організації та незаконне володіння зброєю. Усе це тягне на довічне ув'язнення.

Рубана підозрюють у підготовці до посягання на життя державних та громадських діячів за попередньою змовою осіб, підготовці до теракту, сприяння «ДНР» та незаконному поводженню зі зброєю за попередньою змовою осіб. Крім того, Рубану оголосили підозру за ст. 109 (змова про вчинення насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади) КК України.

Поділитись: