Колишнього постійного представника України в ООН Юрія Сергеєва вивели з Оболонського суду Києва у супроводі охорони і посадили в автомобіль.

Колишнього постійного представника України в ООН Юрія Сергеєва вивели з Оболонського суду Києва у супроводі охорони і посадили в автомобіль.

Як повідомляє кореспондент Громадського, це було зроблено для особистої безпеки Сергеєва, так як він є ключовим свідком у справі щодо держзради Януковича.

На суді Сергєєв дав свідчення щодо засідання Ради безпеки ООН у лютому 2014 року, коли постпред Росії Чуркін представив лист Януковича до Путіна з проханням ввести російські війська в Україну.

Після засідання журналісти чекали біля входу до суду, аби отримати коментар Сергеєва. Але екс-постпред вийшов у оточенні охоронців і поліцейських і сів у автомобіль.

Слід зазначити, що адвокати з юридичної компанії «Aver Lex», які представляють інтереси президента-утікача Віктора Януковича, намагалися вручити Сергеєву нібито повідомлення про виклик у Печерський суд.

Як стверджують адвокати, вони хотіли допитати екс-постпреда у суді щодо так званого «держперевороту». Але адвокати не повідомили деталей цього провадження: ані того, коли воно було зареєстроване, ані того, хто є підозрюваними у цьому «провадженні».

Раніше сьогодні Сергеєв заявив, Росія в Радбезі ООН представляла як офіційний документ лист Януковича з проханням увести російські війська в Україну.

Нагадаємо, у МЗС Росії підтвердили отримання заяви від Януковича про введення військ в Україну.

Раніше повідомлялося, що Сергеєва допитають у справі Януковича про держзраду

Також нагадаємо, 5 липня екс-президент Віктор Янукович заявив, що не братиме участі в судовому процесі у справі про державну зраду і відкликає своїх адвокатів. 6 липня суд дозволив надати Януковичу безоплатного адвоката.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрадник №1»: за що судять Януковича

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile