Фото: УНІАН
Президент Петро Порошенко призначив екс-прем'єра та колишнього міністра оборони Євгена Марчука представником України в Тристоронній контактній групі в Мінську з питань врегулювання ситуації на Донбасі.

Раніше Марчук очолював підгрупу ТКГ з питань безпеки. На посаді голови української делегації в ТКГ Марчук замінив колишнього президента України Леоніда Кучму.

«Євгеній Кирилович всі ці важкі роки гідно представляв Україну в безпековій групі. Він добре орієнтується в проблематиці мінських переговорів і жорстко відстоюватиме національні інтереси України», — написала представниця України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко.

У 1991-1994 роках Євген Марчук був першим головою Служби безпеки України. У 1995 році його призначили прем’єр-міністром. А в 2003 році він став очолювати Міністерство оборони.

Марчук є генералом української армії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Кажуть, Росія буде пробивати коридор на Крим. Вже не проб`є» — Євген Марчук

28 вересня другий президент України Леонід Кучма заявив, що вийде зі складу Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України, коли досягне «критичного» віку.

Вже 2 жовтня Кучма подякував учасникам Тристоронньої контактної групи та підбив підсумки своєї роботи

У засіданнях Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі участь беруть Україна, Росія та ОБСЄ, яка займає нейтральну позицію. Метою ТКГ є мирне врегулювання збройного конфлікту на Донбасі. Учасники групи регулярно зустрічаються у Мінську.

Поділитись: