Колишньому народному депутату України Сергію Пашинському, якого підозрюють в умисному нанесенні тілесних ушкоджень, надали статус людини, якій загрожує небезпека.

Про це повідомляє «5 канал».

Повідомляється, що в Святошинському районному суді Києва мали допитати Пашинського у справі про розстріли на Майдані. Однак головуючий суддя оголосив, що Пашинського не доставляють до суду, оскільки йому надали статус людини, якій загрожує небезпека.

Водночас, допитати ексдепутата могли за допомогою відеоконференції з ізолятора тимчасового утримання, проте персонал ІТТ з технічних причин не зміг організувати допит.

Ексдепутату від «Народного фронту» Сергію Пашинському інкримінують умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень (частина 1 статті 121 Кримінального кодексу). Йому може загрожувати від 5 до 8 років позбавлення волі.

У грудні 2016 року в одному з сіл Київської області — тодішній депутат прострелив ногу чоловіку, який начебто намагався напасти на депутата зі скляною пляшкою. Спочатку Пашинський говорив, що стріляв після того, як його повалили на землю, але згодом змінив свідчення і підтвердив, що стріляв стоячи.

У серпні 2017-го ГПУ закрила справу щодо Пашинського, але згодом її поновили.

7 жовтня 2019-го колишнього Пашинського взяли під варту на два місяці, до 4 грудня без права внесення застави. Водночас адвокат Пашинського заявив, що прокурор не надав нових.

18 жовтня 2019-го Апеляційний суд Києва залишив Пашинського під вартою.

Поділитись: