Депутат від «Слуги Народу» Андрій Герус пов'язує своє звільнення з посади представника президента в Кабінеті міністрів із пропуском засідань уряду.

Народний депутат повідомив, що вже два місяці не виконує функцій представника президента у Кабінеті міністрів, оскільки не відвідав за цей час жодного засідання уряду.

«Думаю, ніколи в історії України народний депутат-голова комітету не виконував таких функцій представника, бо це нереально», — написав Герус.

Водночас, депутат відкинув версію, що його звільнення пов’язане з бійкою з колишнім депутатом Олегом Ляшком.

«Всякі сенсаційно-конспірологічні версії, зокрема пов’язані інцидентом із (поки що) двічі судимим безробітним громадянином О.Ля (Олегом Ляшком — ред.) це дійсно весело», — додав представник «Слуги Народу».

Нагадаємо, 6 листопада голова комітету Ради з питань енергетики Андрій Герус та лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко влаштували бійку в аеропорту «Бориспіль».

Як стало відомо, Ляшко звинуватив Геруса в лобіюванні поправки щодо можливості закуповувати в Україні російську електроенергію. У відповідь нардеп закинув лідеру «Радикальної партії», що той діє в інтересах мільярдера Ріната Ахметова.

Указом президента України від 11 листопада Геруса звільнено з посади представника президента в Кабінеті міністрів, а на цю посаду призначено Олексія Перевезенцева.

Поділитись: