Евакуйованих з Уханя українців та іноземців направлять на карантин до медичного закладу у Нових Санжарах на Полтавщині. Водночас місцеві жителі влаштували протест проти розміщення на карантин евакуйованих з Уханя.

Як повідомляє Нацполіція та Міністерство внутрішніх справ, евакуйованих доправлять до «Нових Санжар» спеціальним транспортом Державної служби з надзвичайних ситуацій та під охороною поліції.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що медичний центр буде повністю ізольований та переведений «на суворий режим бактеріологічної безпеки». Він додав, що бактеріологічної небезпеки немає.

Як пише «Суспільне.Полтава», жителі Нових Санжар влаштували пікет проти розміщення на карантин евакуйованих з Уханя. На місці події працюють правоохоронці.

Зазначається, що між місцевими та поліцейськими почалися сутички.

У Нацполіції Полтавщини повідомили, що встановили понад 10 найагресивніших людей та роз'яснили їм юридичні наслідки протиправних дій та провели бесіди. Також у поліції закликали до спокою.

У Полтавській ОДА повідомили, що глава установи Олег Синєгубов виїхав на місце протесту та вже зустрівся з мітингарями. Синєгубов закликав місцевих не панікувати.

«Будь-хто міг опинитися на місці тих людей. Вони повертаються додому. Це чиїсь діти, батьки, рідні. Всіх перевірили китайські й вітчизняні медики. І в жодного немає симптомів гострої респіраторної інфекції», — зазначив глава області.

Нагадаємо, літак з евакуйованими з Уханя українцями та іноземцями приземлився о 9:40 на дозаправлення в аеропорту «Бориспіль» та далі вирушить в аеропорт у Харкові. На борту перебувають 45 українців та 27 іноземців, а також екіпаж та лікарі.

До того голова Харківської ОДА Олексій Кучер заявив, якщо борт сяде у Харкові, то це буде транзит і людей переміщатимуть в інші місця.

Раніше заступник міністра охорони здоров'я Дмитро Коваль відмовився розповісти, в яких чотирьох лікарнях облаштують карантин для тих, кого евакуюють з провінції Хубей. Водночас запевнив, що вони обладнані всім необхідним

Поділитись: