Заступник міністра охорони здоров'я Дмитро Коваль відмовився розповісти, в яких чотирьох лікарнях облаштують карантин для тих, кого евакуюють з провінції Хубей. Водночас запевнив, що вони обладнані всім необхідним.

Так, під час брифінгу він уточнив, що ці медзаклади у різних регіонах України.

«Ці лікарні, в які можуть потрапити люди, мають все необхідне обладнання та засоби. Тому тут теж має бути все нормально», — запевнив Коваль.

Заступник міністра також уточнив, що поруч з місцями обсервації є інфекційні лікарні.

«У разі наявності якихось симптомів, люди будуть переміщені до інфекційної лікарні й термін обсервації буде продовжено ще на 14 днів для всіх, хто прилетить цим рейсом», — пояснив він.

Також під час цього брифінгу державний секретар Міністерства закордонних справ Андрій Заєць заявив, що на евакуацію в Ухані з’явилися всі 48 заявлених громадян України та 29 іноземців.

Нагадаємо, літак авіакомпанії SkyUp вночі 19 лютого вилетів з аеропорту «Бориспіль» о 2:50 для евакуації українців та іноземців з Уханя. Повернення літака очікують у четвер, 20 лютого, о 8 годині ранку.

Увечері 18 лютого в Міністерстві охорони здоров’я України заявили, що поки не визначились, де перебуватимуть на обсервації люди, яких евакуюють з провінції Хубей. Очільниця МОЗ Зоряна Скалецька відмовилась сказати, куди саме повернеться літак із міркувань безпеки.

За останніми даними, кількість людей, які одужали після інфікування китайським коронавірусом, зросла до 14 642. Також відомо про 2 012 летальні випадки. Загальна кількість інфікованих збільшилась до 75 199 людей.

Поділитись: