Літак з евакуйованими з Уханя українцями та іноземцями приземлився на дозаправку в аеропорту «Бориспіль», 20 лютого 2020
Фото:

Микола Анацький/МВС України

Літак з евакуйованими з Уханя українцями та іноземцями приземлився на дозаправлення в аеропорту «Бориспіль» та вирушить в аеропорт у Харкові.

Про це передає МВС.

Літак авіакомпанії SkyUp з евакуйованими з Китаю приземлився о 9:40. За доповідями екіпажу та медперсоналу супроводу, усі на борту здорові та можуть продовжувати політ.

Зазначається, що на борту перебувають 45 українців та 27 іноземців, а також екіпаж та лікарі. У МВС повідомили, що стан здоров'я евакуйованих перевірили під час посадки на борт у Китаї і під час технічної зупинки в Алмати. Усі вони здорові.

Також у МВС закликали не піддаватися на провокації та з розуміння поставитися до необхідності тимчасових обмежувальних заходів.

Оновлено: з Харкова евакуйованих відвезуть до медичного центру на Полтавщині — «Нові Санжари».

Нагадаємо, український літак також евакуює громадян Аргентини, Домініканської Республіки, Еквадору, Коста-Рики та інших країн. Літак робив технічну посадку в аеропорту Алмати (Казахстан), тоді двоє пасажирів із Казахстану мали зійти з літака.

Протягом години літак, який евакуює українців та іноземців з Уханя, кружляв над Харківщиною. А голова Харківської ОДА Олексій Кучер заявив, якщо борт сяде у Харкові, то це буде транзит і людей переміщатимуть в інші місця.

Поділитись: