Якщо літак з евакуйованими українцями та іноземцями з Китаю приземлиться у Харкові, то лише для транзиту. Людей переміщатимуть далі.

Про це сказав глава Харківської ОДА Олексій Кучер.

«Поки не відомо куди. Це координує уряд... Усі люди на борту здорові. Ми розуміємо всі побоювання. Через термінал вони не проходитимуть. Усі люди будуть переміщені в автобуси. Вони пройдуть ще одну перевірку, яка буде вже третьою після китайських і наших лікарів. Вони відразу переміщуються в автобуси і просуваються далі», — зазначив Кучер.

Літак авіакомпанії SkyUp, який евакуює українців та іноземців з Уханя, протягом години кружляв над Харківщиною. Втім наразі літак рухається в сторону Полтави та, ймовірно, Борисполя.

За даними Flightradar, літак мав прибути до аеропорту «Бориспіль» о 8:05.

Нагадаємо, літак авіакомпанії SkyUp вночі 19 лютого вилетів з аеропорту «Бориспіль» о 2:50 для евакуації українців та іноземців з Уханя. Повернення літака очікувалось у четвер, 20 лютого, о 8 годині ранку.

Повідомлялось, що всього на борт допустили 73 людини: 48 українців та 29 іноземців.

Увечері 18 лютого в Міністерстві охорони здоров’я України заявили, що поки не визначились, де перебуватимуть на обсервації люди, яких евакуюють з провінції Хубей.

Пізніше заступник міністра охорони здоров'я Дмитро Коваль відмовився розповісти, в яких чотирьох лікарнях облаштують карантин для тих, кого евакуюють з провінції Хубей. Водночас запевнив, що вони обладнані всім необхідним.

Поділитись: