Економіка / Бізнес

Фабрика «АВК», яку відсудив російський банк, працює у штатному режимі — власник

АВК
Економіка/Бізнес/Фабрика «АВК», яку відсудив російський банк, працює у штатному режимі — власник
Зберегти
Вигляд
У кондитерській компанії «АВК» повідомили, що їхня фабрика у Дніпрі, яку «дочка» російського «Промінвестбанку» відсудила за борги, продовжує працювати у штатному режимі.

«Зважаючи на інформаційну хвилю повідомлень у ЗМІ, щодо задоволення позову «Промінвестбанку» до «АВК», вважаємо за доцільне повідомити про те, що фабрика працює у штатному режимі», — повідомили у прес-службі «АВК».

Там також додали, що компанія й надалі веде переговори з «Промінвестбанком» про реструктуризацію кредиту.

Нагадаємо, що 14 грудня стало відомо, що Господарський суд Донецької області задовольнив вимоги «дочки» російського «Промінвестбанку» у якому той намагався відсудити заставлене в іпотеку майно.

Зазначимо, що за даними державного реєстру, компанія «АВК» належить Володимиру Авраменко та Валерію Кравцю. До 2014 року 70% продукції компанії експортувалось на російський ринок, проте після запровадження Росією ембарго, компанія зазнала значних збитків. Як наслідок, одна з її «дочок» оголосила про банкрутство.

Нагадаємо, що 12 вересня стало відомо, що Київський апеляційний суд наклав арешт на акції українських «дочок» російських банків «ВТБ», «Промінвестбанк» та «Сбербанк» для виконання рішення Гаазького арбітражу за позовом колишнього голови ПриватБанку та інших українських компаній, що втратили активи внаслідок анексії Криму.

Після цього російський державний «Внешэкономбанк» направив позов проти України до Стокгольмського арбітражу через «експропріацію» активів.

Нагадаємо, що Третейський суд у Гаазі зобов'язав Російську Федерацію відшкодувати низці українських компаній збитки за анексію Криму. Зокрема, мова йшла про суму у 159 мільйонів доларів.

Росію визнали відповідальною за порушення прав українських інвесторів, починаючи з 21 березня 2014 року, коли Володимир Путін підписав указ про анексію Криму.

Позов проти Росії подавали 18 українських компаній, а також одна фізична особа.

Пов`язані новини