Соцмережі Facebook та Twitter повідомили про витік даних сотень користувачів Android. Причиною витоку стало використання акаунтів у цих соцмережах для входу в додатки.

Про це повідомляє СNBC.

У звіті від експертів з кібербезпеки, який отримали компанії зазначено, що додаток для розробки програмного забезпечення під назвою One Audience надає доступ до особистих даних користувачів стороннім розробникам. Йдеться про адреси електронної пошти, імена та останніх твіти.

Facebook видалив зі своєї платформи додатки One Audience і Mobiburn та закликали користувачів уважніше ставитися до додатків, в яких вони авторизуються за допомогою акаунтів в соцмережах. Twitter попередив про уразливість користувачів, а також компанії Google та Apple, щоб вони могли вжити заходів.

Ознак того, що витік міг зачепити користувачів iOS наразі немає.

Нагадаємо, у 2018 році навколо Facebook також виник скандал через витік даних. Тоді стало відомо, що компанія з аналізу даних Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до 87 мільйонів користувачів Facebook.

Засновник соцмережі Марк Цукерберг втратив понад $5 млрд через виток даних мільйонів користувачів Facebook.

Журналісти встановили, що Cambridge Analytica займалася збором даних про Донбас на замовлення влади.

Цукерберг визнав помилки на фоні скандалу про використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica.

Поділитись: