Технології / Гаджети

Facebook перед проміжними виборами у США видалив 800 підозрілих сторінок та акаунтів

Facebook
Технології/Гаджети/Facebook перед проміжними виборами у США видалив 800 підозрілих сторінок та акаунтів
Зберегти
Вигляд
Соціальна мережа Facebook перед майбутніми проміжними виборами у США видалила 559 сторінок та 251 акаунтів, які поширювали спам.

Видалені сторінки та акаунти, згідно з заявою компанії, постійно порушували правила щодо непоширення спаму та мали невластиву звичайному користувачу активність.

Зокрема, соцмережа зафіксувала, що багато фейкових акаунтів з однаковими іменами вводять людей в оману, поширюючи неправдиві повідомлення. Також боти у Facebook штучно «накручують» уподобання чи пишуть коментарі під певними повідомленнями, аби вони частіше з’являлися у користувачів у стрічці.

Facebook побоюється, що фейкові акаунти можуть певним чином вплинути на проміжні вибори у США, оскільки частина з таких сторінок вводила людей в оману, маскуючись під форуми політичних дебатів.

Раніше Президент Дональд Трамп звинуватив Китай у спробі втрутитися у майбутні проміжні вибори у США, на яких будуть обирати частину членів Палати представників Конгресу та Сенату.

5 вересня представники Facebook та Twitter дали свідчення в Конгресі США щодо готовності протистояти дезінформації в соцмережах, зокрема під час виборів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий витік даних із Facebook: що треба знати про скандал із Cambridge Analytica.

Нагадаємо, консалтингова компанія Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до даних близько 87 мільйонів користувачів Facebook.

Цукерберг втратив понад $5 млрд через виток даних Facebook. Пізніше Цукерберг визнав помилки на фоні скандалу про використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Фабрики тролів: як маніпулюють людьми через соцмережі

Пов`язані новини