Світ

Facebook співпрацюватиме з Німеччиною проти маніпуляцій та втручань на виборах

DW
Світ/Facebook співпрацюватиме з Німеччиною проти маніпуляцій та втручань на виборах
Зберегти
Вигляд
Соціальна мережа Facebook співпрацюватиме з Федеральним відомством з безпеки інформаційних технологій Німеччини (BSI) у боротьбі проти маніпуляцій на виборах. Про це заявила головна операційна директорка Facebook Шеріл Сандберг на конференції в Мюнхені, передає Deutsche Welle.

За її словами, Facebook та BSI розроблятимуть стратегії, які дозволять уникнути втручань у перебіг виборів.

Крім того, соцмережа розпочне новий партнерський проект з Технічним університетом Мюнхена. Facebook виділить 7,5 мільйона доларів на створення центру досліджень етики штучного інтелекту.

У багатьох країнах партії та політики активно використовують соцмережі Facebook, Instagram та месенджер Whatsapp, які є продуктами компанії, під час виборчих кампаній. 

Одним з найвідоміших скандалів навколо Facebook був витік даних 87 мільйонів користувачів соцмережі, якими скористалася компанія Cambridge Analytica. За словами Сандберг, сьогодні 30 тисяч працівників компанії покращують рівень безпеки, а це втричі більше, ніж 2017 року.

Нагадаємо, Facebook перед майбутніми проміжними виборами у США видалив 559 сторінок та 251 акаунтів, які викликали підозри.

Раніш навколо Facebook розгорнувся скандал з компанією Cambridge Analytica, яка незаконно отримала доступ до даних близько 87 мільйонів користувачів соцмережі та могла вплинути на вибори багатьох країн світу, зокрема й президентські вибори у США 2016 року, оскільки працювала над президентською кампанією Дональда Трампа.

Цукерберг визнав помилки на фоні скандалу про використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica. Засновник Facebook втратив понад $5 млрд через виток даних 50 млн користувачів Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий витік даних із Facebook: що треба знати про скандал із Cambridge Analytica.

Пов`язані новини