Технології

Facebook виплачуватиме винагороду за інформацію про зловживання даними користувачів

10 квітня, 2018 21:32
Технології/Facebook виплачуватиме винагороду за інформацію про зловживання даними користувачів
Зберегти
Вигляд
Facebook запускає програму, яка заохочуватиме повідомляти про зловживання даними користувачів.

Facebook запускає програму, яка заохочуватиме повідомляти про зловживання даними користувачів.

Про це в офіційному блозі компанії повідомив глава відділу з безпеки продукції Коллін Грін.

Зазначається, що називатиметься програма Bounty Abuse і вона функціонуватиме на основі схожої програми Вounty Вug, яку використовують для виявлення та вирішення проблем безпеки.

«Програма буде нагороджувати людей, у яких є інформація з перших рук і докази того, що додаток, створений на платформі Facebook, збирає дані користувачів і передає третій стороні, яка може продати їх або використати в шахрайських цілях та для надання політичного впливу», — заявив Грін.

Зазначається, що розмір винагороди залежатиме від важливості наданої інформації.

Грін розповів, що користувачі, котрі повідомляли Facebook про виявлені помилки в роботі соцмережі в рамках іншої програми винагороди, отримували за свої дані до 40 тисяч доларів.

Також Грін повідомив, що у випадку підтвердження інформації про зловживання даними, Facebook буде блокувати додаток і в разі необхідності позиватиметься до компанії, що продавала чи купувала дані. 

Нагадаємо, компанія з аналізу даних Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до даних понад 87 мільйонів користувачів Facebook.

Згодом у компанія Facebook повідомили, що сканують приватні повідомлення користувачів додатку Messenger для перевірки на предмет образливого контенту, використовуючи ті самі інструменти, що і в публічних постах. 

Журналісти встановили, що Cambridge Analytica займалася збором даних про Донбас на замовлення влади.

Цукерберг визнав помилки на фоні скандалу про використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica.

Цукерберг свідчитиме перед Конгресом США щодо витоку даних з Facebook 11 квітня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий витік даних із Facebook: що треба знати про скандал із Cambridge Analytica.

Пов`язані новини