Один з очільників американської спецслужби попередив громадян США, що збираються відвідати Чемпіонат світу з футболу в Росії, що їхню техніку можуть зламати російські хакери.

Один з очільників американської спецслужби попередив громадян США, що збираються відвідати Чемпіонат світу з футболу в Росії, що їхню техніку можуть зламати російські хакери.

Про це повідомляє Reuters.

Директор контррозвідувального відділу ФБР Вільям Еваніна, попередив відвідувачів Чемпіонату світу, що вони можуть знаходитись під загрозою злому з боку як хакерів, що працюють на російський уряд, так і хакерів, що працюють на приватні компанії.

«Якщо ви плануєте взяти з собою мобільний телефон, ноутбук, планшет чи інший ґаджет, то краще не ризикуйте — будь-які дані звідти (особливо ваші особисті дані) будуть доступні російському уряду чи кібер-злочинцям», — повідомив Еваніна.

Він також зазначив, що помилково вважати, що громадяни є надто незначущою ціллю для російських спецслужб.

«Якщо ви можете прожити певний час без своєї техніки, то краще не беріть її з собою. Якщо ж вам обов'язково потрібно мати, скажімо, смартфон, то візьміть з собою не той, яким користуєтесь у повсякденному житті, а інший. І не забудьте виймати акумулятор, коли не використовуєте пристрій», — повідомляють в ФБР.

Раніше повідомлялось, що СБУ блокувала кібератаку на дипломатичне відомство однієї з країн-членів Північно-атлантичного альянсу через використання інформаційних ресурсів Міністерства охорони здоров'я України.

Також СБУ попереджала про можливі кібератаки напередодні фіналу Ліги чемпіонів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Чорний вівторок» українського IT: яких збитків завдала кібератака, та хто її учинив.

Крім цього стало відомо, що російські хакери у 2016 році провели скоординовану кібер-кампанію проти державної виборчої інфраструктури 18 штатів США.

 Фінальний етап Чемпіонату світу з футболу відбудеться у Росії з 14 червня до 15 липня.

У квітні 46 членів Європейського парламенту закликали уряди країн ЄС не відвідувати чемпіонат світу з футболу, який відбудеться влітку цього року в Росії.

Раніше українців закликали не їхати на нього через небезпеку затримання та можливу агресію.

Павло Клімкін також заявляв, що Росію треба позбавити права проведення Чемпіонату світу з футболу в 2018 році.

Національна суспільна телекомпанія України (НСТУ) вирішила не транслювати Чемпіонат світу з футболу.

В Європарламенті закликали ігнорувати чемпіонат світу з футболу в РФ

Члени королівської родини та британські міністри не поїдуть на чемпіонат світу з футболу у 2018 році у Росію через можливу причетність РФ до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля.

Австралія заявила про дипломатичний бойкот ЧС-2018 у Росії.

Уряди Швеції, Данії й Австрії розглядають можливість бойкоту чемпіонату світу з футболу в Росії.

Президент Аргентини Маурісіо Макрі скасував поїздку в Росію на чемпіонат світу з футболу через посилення економічної кризи в країні. 

Ісландія оголосила дипломатичний бойкот проведенню Чемпіонату світу з футболу-2018 у Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Білому домі запропонували фанатам «добре подумати» перед поїздкою на ЧС-2018 в Росію

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile