Протестувальниці розгорнули великий банер із закликами проти Ле Пен у містечку Енен-Бомон, де планувала проголосувати ультраправа кандидатка

Представниці руху Femen влаштували акцію протесту проти кандидатки у президенти Франції від ультраправої партії «Національний фронт» Марін Ле Пен. Поліція затримала кількох мітингувальниць.

Протестувальниці розгорнули великий банер із закликами проти Ле Пен у містечку Енен-Бомон, де планувала проголосувати ультраправа кандидатка, передає Le Figaro.

На величезному червоному плакаті написано: «Марін при владі, Маріанна в розпачі». Зауважимо, що Маріанна є символом Франції, яка уособлює національний девіз «Свобода, Рівність, Братерство».

П’ять представниць Femen розгорнули плакат на будівельних лісах церкви, що розташовувалась неподалік дільниці, де мала проголосувати Ле Пен. Після того, як вони спустились, їх затримала поліція.

Сама ж кандидатка проголосувала без перешкод, вкинувши свій бюлетень за кілька хвилин після свого конкурента Макрона, який зробив це на виборчій дільниці у Парижі.

Нагадаємо, у Франції 7 травня стартував другий тур виборів президента країни. 

Дивіться о 20:00 спецефір на Громадському, присвячений виборам президента Франції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Репортаж із передмість Парижа: революційний університет і маєток Ле Пен – два світи, що не перетинаються.

Нагадаємо, що у першому турі президентських виборів у Франції кандидатка від ультраправої партії «Національний Фронт» Марін Ле Пен отримала 21% голосів, а позапартійний лідер руху «Рухаймося уперед!» Еммануель Макрон 23%.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: