Народний депутат Антон Яценко, якого називають фігурантом скандалу з підкупом депутатів, відмовився проходити перевірку на детекторі брехні.

Про це він сказав в етері телеканалу «НАШ».

«Навіщо? Вони сходять всі (члени комітету з фінансів, податкової та митної політики — ред.), нехай розкажуть, отримували вони (хабарі — ред.), чи ні. Чи знайомі вони зі мною. А, враховуючи, що я не дівчинка-шльондра, а народний депутат чотирьох скликань, то у шапіто не будемо перетворювати Верховну Раду», — заявив Яценко.

Раніше повідомлялось, що голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія та депутат фракції Олександр Дубінський пройдуть перевірку на поліграфі через ймовірну корупцію у комітеті Ради з питань фінансів, податкової та митної політики.

Нагадаємо, із вимогою пройти поліграф до членів податкового комітету звернувся президент Володимир Зеленський.

23 жовтня Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом можливого отримання хабаря у розмірі 30 тисяч доларів 11 народними депутатами з парламентського податкового комітету.

18 жовтня депутати на засіданні комітету депутати не прийняли законопроєкт № 2047 «Про ліквідацію корупційних схем під час оцінки обʼєктів нерухомості». Документ зареєстрували в парламенті 4 вересня, його авторами стали 31 депутат від фракцій «Голос» і «Слуга народу». Пізніше депутат від «Слуги народу» Олександр Дубінський написав у Facebook, що Офіс президента хоче, щоб всі депутати партії у податковому комітеті Ради пройшли детектор брехні.

Поділитись: