УКРАЇНА

Фігурантам подвійного вбивства у Нікополі продовжили тримання під вартою

13 червня, 2018 21:36
УКРАЇНА/Фігурантам подвійного вбивства у Нікополі продовжили тримання під вартою
Зберегти
Вигляд
Обвинуваченим у  подвійному вбивстві в Нікополі в лютому 2016, унаслідок   якого загинуло двоє молодиків Ілля Боднар та Різван Тапаєв, а батько останнього в листопаді 2017 підірвав залу суду не дочекавшись вироку, продовжили тримання під вартою на два місяці.

Обвинуваченим у  подвійному вбивстві в Нікополі в лютому 2016, унаслідок якого загинуло двоє молодиків Ілля Боднар та Різван Тапаєв, а батько останнього в листопаді 2017 підірвав залу суду не дочекавшись вироку, продовжили тримання під вартою на два місяці.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

Під час засідання суду опитали трьох свідків. Один з них — брат загиблого Різвана — Султан Тапаєв та двоє понятих, які були під час обшуків та вилучення зброї у гаражі одного з обвинувачених Романа Жмурка.

Свідок Султан Тапаєв в режимі відеоконференції повідомив, що незадовго до вбивства між Романом Жмурком, Денисом Подоляком і загиблим відбувся конфлікт на дорозі. Також він наголосив, що обвинувачені вважали їх з братом Різваном своїми конкурентами в поширенні наркотиків у місті.

Другий свідок у залі засідання під присягою заявив, що зовсім не пам'ятає обставин обшуку в гаражі обвинуваченого.

Сторона захисту намагалась у зв'язку із закінченням терміну запобіжного заходу замінити тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт, мотивуючи це тим, що сторона обвинувачення не спромоглась надати вагомі докази вини їх підзахисних. Однак суд, зважаючи на тяжкість скоєного злочину, подовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою ще на 60 днів.

Наступне засідання суду має відбутись 10 липня.

Водночас суд наголосив на тому, що родичів загиблого третього обвинуваченого Сергія Вороновського можуть визнати потерпілими тільки у випадку надходження від них відповідної заяви. Наразі такий документ до суду не надходив. Прокуратура планує допитати ще близько 10 свідків у цій справі.

19 квітня фігурантів подвійного вбивства у Нікополі залишили під вартою на 60 діб.

Нагадаємо, що 8 червня фігурантів подвійного вбивства у Нікополі не доставили до суду та не забезпечили відеозв'язок.

Нагадаємо, 10 лютого 2016 року в автомобілі Geely Emgrand вбили двох чоловіків Різвана Тапаєва та Іллю Боднара. Поліція затримала трьох осіб, підозрюваних у скоєнні злочину, — Дениса Подоляка, Романа Жмурко та Сергія Вороновського.

30 листопада 2017 року в Нікопольскому суді, під час 21-го судового засідання, батько одного із загиблих Руслан Тапаєв підірвав дві гранати. Сам чоловік та один обвинувачений — Сергій Вороновський — загинули. 10 людей госпіталізували.

 

Більше про:
# Нікополь
Пов`язані новини