Фонд гарантування вкладів фізичних осіб погасив 2,62 мільярда гривень боргу перед Міністерством фінансів України.

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

Таким чином Фонд завершив виплату кредиту на 10,12 мільярда гривень, який йому надало Міністерство фінансів у 2014 році для того, аби у повній мірі розрахуватися з вкладниками збанкрутілих банків.

«Як уже повідомлялося, у січні поточного року Фонд також остаточно розрахувався за кредитними договорами з НБУ. Таким чином, на сьогодні Фонд погасив понад 40 млрд грн своїх кредитних зобов’язань: 20,15 млрд грн — погашення кредитів НБУ, 10,12 млрд грн — погашення кредитів Міністерства фінансів, близько 11 млрд грн — сплачені відсотки, із них 5,53 млрд грн направлено до бюджету як відсотки за векселями Фонду», — повідомили у ФГВФО.

У Фонді також зазначають, що наразі винні уряду та Нацбанку близько 67,4 мільярда гривень кредитів та відсотків за ними.

Раніше повідомлялось, що правоохоронні органи Австрії та Ліхтенштейну розслідують відмивання грошей власниками українських збанкрутілих банків. Водночас у Нацбанку повідомляли, що до кінця 2019 року в Україні має стати ще на 1 банк менше.

Раніше повідомлялось, що НБУ вимагає в судах у збанкрутілих банків 25 млрд грн.

У Фонді гарантування вкладів повідомляли, що напередодні банкрутства з банку «Хрещатик» вивели 2,3 мільярда гривень. Також з банку «ВТБ» вивели нерухомості на 105 мільйонів гривень.

Поділитись: