За даними рейтингу мільярдерів журналу Forbes, власник Amazon Джеф Безос уже не є найбагатшою людиною світу, поступившись президенту модного дому Louis Vuitton французу Бернару Арно.

Про це повідомляється на сайті видання.

Зазначається, що за останній час загальна вартість активів Безоса скоротилася на 760 мільйонів доларів і тепер складає 115,6 мільярда доларів. Натомість унаслідок зростання вартості акцій LVMH на 0,7% директор і власник контрольного пакету акцій модного дому Бернар Арно посів першу сходинку зі статками в 116,5 мільярда доларів.

«Порівняно з Microsoft [ми] малі. Це лише початок», — так лідер рейтингу зреагував на новини в коментарі Forbes.

Зазначимо, що Бернар Арно вже очолював рейтинг найбагатших людей за версією Forbes — менш ніж чотири місяці тому.

Нагадаємо, за даними Bloomberg, Арно за 2019 рік розбагатів найбільше за всіх, а саме — на 36,5 мільярда доларів. Наприкінці 2019 року він став третім найбагатшим чоловіком світу за рейтингом Bloomberg і одним із трьох на планеті зі статками у 100 мільярдів доларів і більше.

Джеф Безос став найбагатшою людиною у світі у 2018 році, коли його статки оцінили у рекордні 160 мільярдів доларів. Однак після розлучення зі своєю дружиною Маккензі Безос засновник Amazon вимушений був передати їй близько чверті своїх акцій компаній, зробивши ексдружину однією з найбагатших людей планети. Її статки наразі складають близько 32,7 мільярда доларів.

Поділитись: