Софія Вергара в серіалі "Американська сімейка". Вона стала найбільш високооплачуваною акторкою світу за версією Forbes
Фото:

Gary Bembridge / Flickr

Американське видання Forbes склало рейтинг акторок із найбільшим доходом із липня 2019 по червень 2020 року включно. Більшість у ньому склали акторки телевізійних серіалів, а не кіно. А загальний дохід 10 найбільш високооплачуваних акторок більш ніж удвічі менший, ніж у топ-10 найбільш високооплачуваних акторів-чоловіків.

На першому місці в рейтингу Forbes опинилася Софія Верґара, відома за роллю в ситкомі «Американська сімейка», а нині — суддя шоу «Америка має талант». За оцінками видання, її дохід за рік до червня 2020 року склав 43 мільйони доларів.

Анджеліна Джолі за минулий рік заробила 35,5 мільйона доларів і опинилася на другому місці рейтингу Forbes. Вона є однією з двох акторок (разом із Емілією Блант), більшу частину доходу якої складають роботи в кіно, а не на телеекрані.

На третьому місці — Гал Гадот, яка зіграла головну роль у «Диво-жінці 1984», супергеройському бойовику DC. Її дохід за останній рік до червня 2020-го склав 31 мільйон доларів. «Диво-жінка 1984» має вийти на кіноекрани наприкінці цього року.

До топ-10 рейтингу також увійшли Мелісса Маккарті (25 млн доларів), Меріл Стріп (24 млн), Емілі Блант (22,5 млн), Ніколь Кідман (22 млн), Еллен Помпео (19 млн), Елізабет Мосс (16 млн) і Віола Дейвіс (15,5 млн).

Пандемія якось вплинула на рейтинг? (Спойлер: так)

Forbes відзначає, що цьогоріч через пандемію коронавірусу акторки, які традиційно знімаються в кіно, заробили менше. Натомість робота над телевізійними серіалами й відео для стриминґових сервісів принесла набагато більше грошей.

Приміром, Скарлет Йогансон, яка минулоріч очолила рейтинг Forbes із 56 мільйонами доларів доходу, нині не потрапила і до першої десятки. А от Меріл Стріп повернулася в нього після восьми років відсутності — і все завдяки двом ролям у серіалах для онлайн-платформ, зокрема Netflix.

Загалом десять найвисокооплачуваніших акторок світу заробили з липня 2019 по червень 2020 року включно 254 мільйона доларів. Це понад удвічі менше, ніж десять найбільш високооплачуваних акторів світу, сукупний дохід яких за цей же період склав 545,5 мільйона доларів.

Поділитись: