Вчені з американської біофармацевтичної компанії Sorrento Therapeutics заявили про те, що знайшли антитіло, яке може захистити людський організм від коронавірусу та вивести його протягом чотирьох днів.

За інформацією Fox News, фахівці компанії дослідили мільярди антитіл, сотні з яких виявилися здатні впливати на коронавірус.

Науковці вивчили їх і з'ясували, що одне з них, STI-1499, здатне повністю захистити клітини людини від інфікування SARS-CoV-2. Принцип дії антитіла полягає в тому, що воно обертається навколо вірусу і виводить його з організму протягом чотирьох діб.

«Ми хочемо підкреслити, що є ліки. Є рішення, яке працює на 100%, — заявив засновник компанії Генрі Джі й додав, — Якщо у вашому організмі є нейтралізувальні антитіла, вам не потрібне соціальне дистанціювання».

Там заявили, що зможуть забезпечити до 200 тисяч доз на місяць і прагнуть виробити ще десятки мільйонів для задоволення усіх потреб.

Станом на ранок 16 травня у світі з початку пандемії зафіксували 4 млн 628 тисяч 785 випадків коронавірусного захворювання COVID-19. Серед них 1 млн 759 тисяч 673 людини одужали та 308 651 — померли. Наразі інфікованими залишаються 2 млн 560 тисяч 641 людина.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: