Економіка / Макроекономіка

Франція та Україна створять спільний метеокластер для допомоги фермерам

Кабмін
Економіка/Макроекономіка/Франція та Україна створять спільний метеокластер для допомоги фермерам
Зберегти
Вигляд
Українські та французькі урядовці дійшли домовленості щодо створення спільного метеокластеру, який буде аналізувати погодні дані, що допоможе фермерам збирати більші врожаї.

Відповідної домовленості дійшли під час засідання українсько-французької міжурядової комісії з економічного співробітництва.

«Мова йде про залучення новітніх технологій до обробки метеорологічних даних. Це потрібно для отримання більш точних даних про погоду, збільшення врожаю та його захисту, запровадження системного моніторингу змін клімату та подальшого моделювання», — повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Крім цього, урядовець повідомив, що французька сторона повідомила, що зацікавлена інвестувати в агропромисловий комплекс України.

«Особливо це стосується розвитку фермерських господарств, співпраці в напрямку тваринництва і молочного господарства. А також ті питання, які стосуються виробництва та сертифікації насіння, що дозволить збільшити експортні можливості вітчизняної агропромислової продукції», — додав Зубко.

Крім цього, під час зустрічі урядовці з Франції та України домовилися провести бізнес-форум на початку грудня.

12 вересня стало відомо, що саудівська компанія придбала один з найбільших агрохолдингів України.

Повідомлялось, що саудівська компанія планує інвестувати в агрохолдинг до 150 мільйонів доларів протягом 2 років.

Пов`язані новини