Франція та Німеччина, з урахуванням розбіжностей між Україною і РФ, найближчим часом розроблять концепцію бачення миротворчої місії ООН на Донбасі.

Франція та Німеччина, з урахуванням розбіжностей між Україною і РФ, найближчим часом розроблять концепцію бачення миротворчої місії ООН на Донбасі.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на заяву представника МЗС Німеччини Мартіна Шефера.

«Разом з французькими партнерами по нормандському формату найближчим часом розробимо нашу концепцію з урахуванням розбіжностей між Україною і РФ в баченні мандата «блакитних касок», — заявив він.

Шефер зазначив, що «не в інтересах Німеччини перетворення війни на Донбасі в заморожений конфлікт, на зразок Придністров'я чи Грузії».

«Очевидно, багато міжнародних питань у сфері безпеки без РФ не вирішиш, це стосується і Північної Кореї. Тому відразу відкидати російські пропозиції недалекоглядно», — вважає він.

Раніше, президент Порошенко заявив, що розміщення миротворців ООН на території Донбасі стане проривом у врегулюванні конфлікту.

Держдеп США підтримав українську позицію щодо введення миротворців на Донбасі.

6 вересня РФ направила до Радбезу ООН резолюцію щодо миротворців на Донбасі

5 вересня президент Росії Володимир Путін доручив російському МЗС унести на розгляд Радбезу ООН проект резолюції щодо миротворців на Донбасі.

Умовою місії Путін назвав перебування миротворців виключно на лінії зіткнення.

МЗС України назвало заяву Путіна спробою представити агресію внутрішньо-українським конфліктом. 

Згодом, Україна довела до відома генсека ООН позицію щодо миротворців на Донбасі

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Але є одне але»: що означає заява Путіна про миротворців на Донбасі

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile