Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу визначив покарання футбольному клубу «Динамо» та гравцю «Шахтаря» через расистські вигуки вболівальників на матчі 10 листопада.

Про це передає пресслужба Української асоціації футболу.

Футбольний клуб «Динамо» покарали одним домашнім матчем без глядачів та штрафом у 500 тисяч гривень через расистські вигуки вболівальників. Футболіста «Шахтаря» Тайсона, якого вилучений з поля в тому матчі, відсторонили на одну гру та ще на дві умовно.

Крім того, у «Динамо» передбачений ще один матч без глядачів умовно з випробувальним терміном до кінця поточного сезону.

Нагадаємо, 10 листопада арбітр Микола Балакін зупинив футбольний матч між «Шахтарем» та «Динамо»: під час другого тайму Балакін забрав команди в підтрибунне приміщення після того, як вболівальники вигукували образи на адресу бразильських гравців «Шахтаря». Матч зупинили на 3 хвилини. Капітан команди Тайсон показав трибунам середній палець.

Після повернення на поле арбітр показав Тайсону червону картку.

Матч 14-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги завершився з рахунком 1:0 на користь «Шахтаря».

Наступного дня у футбольних клубах «Динамо» та «Шахтар» прокоментували поведінку уболівальників, які вигукували образи на адресу бразильських гравців «Шахтаря» після чого арбітр зупинив матч. Так, у «Шахтар» засудили поведінку фанатів, а в «Динамо» твердження про вину уболівальників назвали поспішним.

12 листопада поліція відкрила кримінальне провадження через цей інцидент.

Поділитись: